סטיילינג תדמיתי, מה זה ולמה צריך אותו?

סטיילינג תדמיתי הוא חלק חשוב ממיתוג אישי, מהסיבה שהוא יכול לעזור להעביר את האישיות, הערכים האיכויות והייחודיות שלכם מול הלקוחות שלכם.

אנחנו בעצם מתייחסות לאישיות שעומדת בראש המותג בהמשך ישיר לערכי המותג עצמו בעסק שלכן ובעצם מוציאות החוצה את המקצועיות שלך גם במראה החיצוני.

אז למה בעצם אנחנו מתייחסות במיתוג אישי?

ערכי המותג, צבעים מחמיאים לגוון העור כדי להיראות זוהרת וחיונית, אביזרים מתאימים, לבוש שמתאים למבנה גופך כדי לתת מראה מקצועי, קלאסי וייצוגי שמאים בדיוק לעסק שלך.

ובכלל כדאי להבין שהיום אנשים קונים מאנשים ולכן חשוב מאוד להציג את עצמך בפרונט בצורה הטובה והמקצועית ביותר כי השאיפה שלנו זה להראות אותך כמובילה בתחומך בשיא המקצועיות והיצירתיות והרבה מזה תתפלאי לשמוע עובר במבט ראשון כשמסתכלים או פוגשים אותך אם זה בפרונטלי ואם זה ברשת.

הנה כמה דוגמאות לסגנונות לבוש ואיזה וייב כל אחד מהם נותן –

הנה כמה טיפים להתחיל להבין סטיילינג תדמיתי:

  • להגדיר במדויק את המותג שלכן: איזה ערכים אתן מובילות, מה מייחד אתכן, מה אתן מייצגות ובזכות מה אתן רוצות להיות ידועות?
  • להתלבש בהתאם למותג שלך והתדמית שאת רוצה לשדר: סגנון לבוש הוא בין הדברים החשובים כשאתן ניגשות מיתוג אישי כי הוא יכול לתאר אתכן במדויק לפי צרכי הסק שלכן ויש פה כללי משחק די ברורים. לכן, חשוב להבין מה סגנון הלבוש שמייצג אתכן ואת העסק שלכן. לדוגמה, אם את עורכת דין, ייתכן שתרצי להתלבש בלבוש עסקי. אם את אמנית או בעלת סטודיו, אולי תרצי להתלבש בלבוש אקלקטי או ייחודי יותר.
  • תשתמשי בחוקיות צבע בצורה אסטרטגית: צבע יכול להיות עוצמתי מאוד במיתוג אישי. כל צבע מייצג תכונות ווייבים אחרים ולכן חשוב לתת לו מקום נכבד. קחי בחשבון שעולם הצבע זה עולם שלם ויש לשים לב אילו צבעים מחמיאים לגוון עורך ונותנים לו את הזוהר והרעננות שאת צריכה ולא כאלה שמחווירים אותך ועושים לך מראה עייף.
  • תשקיעי בכל רמות האקססוריז: גם איפור ושיער וגם אקססוריז נילווים ירוממו את הסטייל שלך ללבל אחר ויתנו את הייחודיות שאת צריכה.

 

הכי חשוב!

תהיי את! אל תעתיקי את הסטייל של אף אחד. תמיד אפשר לקבל השראה אבל בסופו של דבר הכי ייחודי זה פשוט לקחת ולהעצים את מי שאת. ללבוש א הצבעים שמחמיאים לך, ללבוש את הגזרות שמחמיאות לך ומרגיש לך נוח ללבוש ולהעיז להעיז להעיז (!!) ברגע שתהיו נאמנות לעצמכן ולמותג האישי שלכן, סגנון התדמית שלכן ישקף את זה באופן טיבעי!

 

נ.ב – אם בא לכן לקרוא עוד על סגנונות הלבוש הקיימים כדי לדעת למה אתן מתחברות יותר תיכנסו לפוסט כאן

לסיכום –

אם אתן שואלות אותי סטיילינג תדמיתי הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך של בניית או שדרוג העסק שלכן כי כמו שאמרנו בסופו של דבר אנשים קונים מאנשים, ובכלל אנשים צריכים לסמוך עלייך מספיק בשביל בכלל לעקוב אחרייך או לקבל ממך שירות ולכן הניראות הייצוגית שלך היא סופר חשובה בתהליך שלך וזה משהו שכדאי להשקיע בו מלכתחילה. לקבל כמה שיותר מידע וכלים כדי להראות את האישיות שלך ואת העסק שלך במבט ראשון שרואים אותך.

אם את רוצה לדעת עוד, ולעבור את התהליך הזה ביחד לחצי כאן ונדבר 🙂

 

עד הפעם הבאה,

xoxo לינוי

בא לך עוד?? כנסי לקרוא ↓