ייעוץ אחת על אחת לסטייליסטיות אישיות

שיעזור לך להצליח בתחום הרווי הזה ולבלוט מעל כולן בלי לבזבז זמן, כסף ותסכול מיותר

סיימת לא מזמן את לימודי הסטיילינג? יצאת מבית הספר לסטיילינג עם כל התאוריה שאת צריכה ואפילו השגת לקוחה או שתיים.

יצאת לעולם הגדול של תחום הסטיילינג ואת לא יודעת מאיפה להתחיל עכשיו?

את מקבלת לקוחות אבל לפני כל תהליך כזה מתהםכת לך הבטן כי את לא סגורה איזה מחיר לתת? או איך לבצע את התהליך כדי שהלקוחה שלך תצא מרוצה?

אני בטוחה שלא ככה דמיינת את הקריירה החדשה שלך!

אני יודעת בדיוק מה את עוברת אני מבינה את האתגרים ואת אי הוודאות שאת שאת נמצאת בה עכשיו כשאת מתחילה את הקריירה שלך בעולם הסטיילינג, כי גם אני הייתי שם אי שם לפני 8 שנים ואני כאן כדי לספק לך את ההדרכה והתמיכה שאת צריכה כדי להצליח כי אני יודעת שאפשר גם אחרת!

אני מזמינה אותך לפגישה אישית אחת על אחת ממקדת, מדייקת ופרקטית של שעה וחצי בזום.

שבה נלמד מה האתגר שהכי תוקע אותך כרגע ואיפה אפשר לדייק את העסק שלך כדי לעלות לשלב הבא בו.

במקום לעבור שבועות על גבי שבועות של חיפוש מידע שאלות ותהיות אני מרכזת לך את כל מה שאת צריכה לדעת כדי להתחיל לבנות קהל לקוחות ולבסס את עצמך כמובילה בתחום. ובעצם לקצר לך את התהליך ולהתחיל לעבוד בצורה מסודרת, מדויקת ומהנה כבר מעכשיו.

בדיוק בשביל זה הקמתי את הליווי האישי לסטייליסטיות אחת על אחת שבו ניקח את הקריירה שלך צעד קדימה במינימום זמן!

למי מתאים הייעוץ אישי?

לסטייליסטיות שכבר נמצאות בתחום אבל מרגישות שהעסק שלהן תקוע והן לא מצליחות לבלוט או להשיג עוד לקוחות

לסטייליסטיות חדשות שמרגישות שיש להן את כל הידע והרבה מה לתת אבל לא יודעות מאיפה להתחיל

לסטייליסטיות שמרגישות שהן צריכות לדייק את העסק שלהן וצריכות סדר ותהליך עבודה יעיל ומקצועי כדי לפתח את העסק ולהתחיל להרוויח יותר!

לסטייליסטיות שלא יודעות איך לבנות קהילה וצריכות אסטרטגיה שיווקית ומיתוגית שתעזור להן לשווק את עצמן כמו שצריך ולהכניס כסף מהשירות שלהן

לסטייליסטיות שעדיין מרגישות קצת חסרות ביטחון לצאת החוצה עם כל הטוב שיש להן להציע לעולם ולא יודעות מאיפה להתחיל

תהליך ממוקד, ייחודי והשראתי

תכנית המנטורינג שלי מכסה מגוון רחב של נושאים חיוניים, כמו אסטרטגיות שיווק מוצלחות, מבני תמחור, בניית הצעות מחיר, רכישת לקוחות חדשים, תיאום ציפיות עם לקוחה, שירותים שאפשר להציע בניית קהילה ועוד.. אני יודעת כמה הדברים האלו חיוניים עבור כל סטייליסטית שמעוניינת להקים עסק מצליח בתחום. התוכנית שלי היא הרבה מעבר לתיאוריה, אני מציעה הדרכה ותמיכה מעשית למלוות שלי.

כסטייליסטית בעצמי ב8 שנים האחרונות, אני מכירה ממקור ראשון את האתגרים שאיתם מתמודדים סטייליסטים חדשים. אחרי שהתמודדתי עם המכשולים והאתגרים האלה בעצמי אני מלמדת את המלוות שלי איך לנווט בתחום הזה בביטחון ומקצועיות בלי פשרות. מהבנה איך לפתח את עסק הסטיילינג שלך ועד לזיהוי אנשי קשר מרכזיים ותחילת העבודה, אני כאן כדי לספק לך תובנות וכלים פרקטיים שיכולים לעשות הבדל משמעותי בקריירה שלך.

בתוכנית הליווי האישית שלי אני מתאימה ומדייקת את הליווי אלייך לאתגרים שלך ולצרכים שלך ולנקודת הזמן שאת נמצאת בה.

ביחד נבנה תוכנית שתרים אותך מהנקודה שאת נמצאת בה כרגע אל הנקודה שאת שואפת להיות בעסק הסטיילינג שלך והרבה מעבר. את תקבלי ממני את כל הכלים והסודות שצברתי במשך השנים גם ברמה הפרקטית של בניית עסק וגם ברמה המקצועית של בניית קהילה ולהיות מובילה בתחומך.

תוכנית הליווי יכולה להיות במתכונת של פגישה אחת ממקדת או תוכנית ליווי שלמה ואת זה נקבע לאחר שיחת התאמה ביחד.

צילומי תדמית סטייליסטית ליד מתלה בגדים
צילומי תדמית אישה עובדת מול מחשב ומחייכת

מהו תהליך הליווי?

אז איך זה עובד בעצם?

בניית תוכנית אסטרטגית ומיקוד חזק לעסק הסטיילינג שלך היא תהליך שכולל מספר שלבים ולפי הצורך שלך אנחנו נתמקד במה שצריך:

1

נתחיל משאלון הכרות שבו אני אכיר אותך ואת העסק שלך כדי ששתינו נגיע מוכנות לפגישה

2

הפגישה הראשונה שלנו זה השלב שנלמד מה האתגרים שלך בעסק נציב מטרות ונתחיל בתוכנית אסטרטגית שתכלול בתוכה אפיון ומחר מדויק של קהל היעד לך, בידול, ערכי המותג והמסרים שלך

3

פיתוח אסטרטגית מותג: זה השלב שבו אני מתאימה את כל התוכנית אלייך. אחרי שנפגשנו והכרנו אני אבנה לך אסטרטגיית מותג שתעזור לך לתקשר את המותג שלך לקהל היעד ותשיגי את המטרות העסקיות שלך.

4

פגישה אחת לשבוע שבה תלמדי תחום אחר לפי התוכנית שנבנה. מהפגישות האלו את תצאי עם שיעורי בית והרבההה מידע מעשיר שיבנה לך את העסק בצעדים קטנים לעסק שחלמת עליו.

5

בניית תוכנית עסקית: תמחור, בניית קהילה,בניית סל מוצרים ושירותים שאת יכולה להציע. הדגשת החוזקות והמקצועיות שלך כל זה נעשה בסוף התהליך אחרי שדיקנו ומיקדנו את האסטרטגיה העסקית שלך.

בכל התבליך ובין פגישה לפגישה אני כאן לכל התלבטות, שאלה או אתגר שמציף אותך ואני ממש ממליצה לך להתייעץ איתי בכל מה שתצטרכי כי בדיוק בשביל זה אני כאן!

**בניית מיתוג נכון היא תהליך מתמשך ותצטרכי לנטר ולהתאים באופן רציף את מאמצי המיתוג שלך כדי להבטיח שאת מגיעה ביעילות לקהל היעד שלך ומשיגה את המטרות והיעדים העיסקיים שלך ולכן חשוב לעשות את זה באופן מקצועי ומדויק מההתחלה.

וכמובן שדאגתי גם לדברים הקטנים..

ליווי צמוד ומקצועי שלי לאורך כל התהליך

לשאלות ואתגרים שיצופו ופידבק על ההתקדמות שלך

כל המפגשים מוקלטים ונשלחים אלייך

אין צורך לכתוב או להתעסק בשום דבר אחר חוץ מלמידה 🙂

בונוסים סופר שווים!

את תקבלי ממני טאמפלטים שתוכלי לעבוד אל מול הלקוחות שלך, ספרי ידע כדי להעשיר את הידע המקצועי שלך ועוד המון..

פגישת צ׳ק אפ לאחר סיום התהליך

נעשה מפגש צ׳ק-אפ בזום, כחודש וחצי אחרי סיום הליווי כדי לראות שהעסק שלך ממשיך בכיוון הנכון.

אלו הנושאים שנוכל לעבור עליהם בתהליך אחת על אחת:

  • אסטרטגית מותג חזקה – נבנה אסטרטגית מותג שבה נלמד מה החוזקות שלך, מה הערכים שאת רוצה להעביר הלאה, מי קהל היעד שלך ואיך לבלוט מבין המתחרים שלך.

 

  • בניית סל מוצרים ושירותים שאת יכולה להציע – מה השירותים שאת יכולה להציע, איך לבנות סל מוצרים חכם שיבנה לך עסק מצליח שמכניס כסף.

 

  • פנייה ללקוחות חדשות, משרדי יח״צ ומשפיענים – נלמד מה הדרך הנכונה לפנות לכל אחד מהקהלים האלה כדי שתוכלי להרחיב את העסק שלך לכמה תחומים ובכך לעלות את רמת העסק ולהרוויח יותר כסף.

 

  • תמחור והסכמי עבודה – איך לתמחר את השירותים שלך, איך לעבוד חכם מול לקוחה וחתימת הסכם עבודה מראש.

 

  • הגעה לקהל חדש ואיך לשמר קהילה – כל הכלים והסודות שאת צריכה לדעת כדי לפתח קהילה סביבך שתרצה את השירותים שלך ותחזור אלייך.

 

  • התנהלות מול לקוחה בכל אחד מהשירותים שלך – איך לעבוד נכון מול לקוחה, מאיפה מתחילים ואיך מתנהל השירות מולה, מה לעשות כשלקוחה לא מרוצה ואיך לבקש פידבק חיובי.

 

  • רשתות חברתיות ודיגיטל – בעולם של היום את חייבת להיות שם. איך תשתמשי ברשתו החברתיות כדי להגדיל קהילה ולפרסם את עצמך כמובילה בתחומך. תלמדי איך לעשות את זה נכון מההתחלה.

 

  • התייעלות, ניהול זמן ומיינדסט צומח – בעסק מצליח הסדר מאוד חשוב וחיוני. נבין מהם המשימות בעסק שלך ואיך להתנהל נכון כדי לתפקד בעסק משגשג.

לעוד פרטים, שאלות וכניסה לרשימת המתנה

תשאירי פרטים כאן למטה ואני אחזור אלייך לשיחת התאמה בהקדם 🙂