סטיילינג יכול להעצים אותך ולעודד אותך במיוחד בימים כאלו

הפוסט הזה היה אמור להיות חגיגה של 8 שנים בתחום (!!)

עם השקות ממש חגיגיות של שירותים חדשים וקורסים דיגיטליים שיצאו לאויר אבל אז מלחמה ואבידות וכאב בלתי ניתן להסבר..

אז פשוט החלטתי לספר לכן קצת על מה זה סטיילינג בשבילי ואיך הוא יכול להרים אתכן גם בימים כאלה. איך סטיילינג יכול לעודד אתכן גם אם זה בתעסוקה שלו או רק להתסכל עליו או אפילו לקרוא עליו כמו כאן.

לפני שאני אצלול פנימה חשוב לי להגיד לכן שלקום ולהתלבש זו אחת מהפעולות שאתן יכולות לעשות למענכן כדי להתרומם למעלה. גם ברמה העיסקית אבל יותר מהכל ברמה האישית והריגשית. כי בסופו של דבר לקום ולהסתכל במראה ולתת לעצמך חיוך קטן ממה שאת אוהבת לראות שם יועיל לך כבר בשניה הראשונה של הבוקר. אז קומי, תתלבשי, תחייכי לעצמך ותתעודדי! וככה היום שלך ימשיך. 

קצת ממה שעבר עליי ב8 שנים האחרונות –

אחרי שמונה שנים יוצאות דופן ומלאות סיפוק, אני מוצאת את עצמי מהרהרת בהשפעה העמוקה של הסטיילינג על החיים שלנו. סטיילינג הוא לא רק אופנה; זה מסע מגוון שמעצים אנשים לבטא את זהותם הייחודית ולהגביר את הביטחון העצמי שלהם. ובא לי לשתף אתכן במשמעות הסטיילינג עבורי ולדבר על הכוח המדהים שיש לו.

סטיילינג, בעיני, הוא צורת אמנות רחבה הרבה יותר מעבר לבגדים ואקססוריז. מדובר ברתימת כוחה של האסתטיקה להקים נרטיב ויזואלי שמשקף את אישיותה, שאיפותיה ואורח חייה של האישה. זה תהליך של בחירה, שילוב והצגת אלמנטים כמו בגדים, צבעים, טקסטורות ואביזרים כדי ליצור תמונה מגובשת ואותנטית.

בבסיס שלו, סטיילינג הוא תהליך יצירתי שמאפשר לי למזג את החזון האמנותי שלי עם הסיפור הייחודי של האישה. לא מדובר בכפיית טרנדים או בהתאמה לנורמות חברתיות. אלא בהצגת אינדיבידואליות ושדרוג הביטוי העצמי.

כוחו של סטיילינג ומשמעות הסטיילינג עבורי:

לסטיילינג יש כוח אדיר שקורה הרבה מעבר לפני השטח. הנה כמה משפטים שאני תמיד אומרת על סטיילינג:

״סטיילינג יכול לשפר מצב רוח ולעודד את הבנאדם ברמה היומית״: לפעמים כל המ שאת צריכה זה לקום להתלבש יפה כמו שאת אוהבת ולחייך לעצמך במראה. זה כבר יקדם אותך ויגרום לך להרגיש טובה יותר ובטוחה יותר וזה בדיוק המקום שאת רוצה להיות בו כדי לשפר מצב רוח.

״סטיילינג יכול לחזק את הביטחון שלנו״: כשאנחנו ניראות טוב ומרגישות במיטבנו, הביטחון שלנו עולה באופן אוטומטי. סטיילינג עוזר לאנשים לאמץ את החוזקות שלהם, להגביר את הביטחון העצמי שלהם ולעזור להם להתמודד עם אתגרים בנוחות.

״סטיילינג יכול לטפח אותנטיות״: סטיילינג מעודד אנשים לאמץ את האני האותנטי שלהם. על ידי התאמה של המראה החיצוני שלהם עם הערכים הפנימיים שלהם, אנשים יכולים להרגיש יותר אמיתיים ושלווים עם מי שהם.

״סטיילינג יכול לעזור בהבעת זהות״: בגדים יכולים להיות צורה עוצמתית של ביטוי עצמי. סטיילינג מאפשר לאנשים להעביר את אישיותם, תחומי העניין והתשוקות שלהם באמצעות בחירות המלתחה שלהם, ועוזר להם להתחבר לאנשים בעלי דעות דומות.

״סטיילינג יכול  לקיים פישוט בקבלת החלטות״: ארון בגדים מסודר ומאובזר היטב מפשט את המשימה היומיומית של בחירת בגד. יעילות זו מפנה מקום נפשי להחלטות חשובות יותר ולמאמצים יצירתיים.

״סטיילינג יכול ליצור רושם ראשוני חיובי״: בין אם זה אישי או מקצועי, הרושם הראשוני חשוב. סטיילינג יעיל יכול להשפיע לאורך זמן, לפתוח דלתות והזדמנויות שאחרת עלולות להישאר סגורות.

״סטיילינג יכול לחולל שינוי פנימי״: החיים מלאים בשינויים, וסטיילינג יכול לעזור לאנשים לנווט את השינויים האלו בקלות ובייחודיות. זה תחום שמסתגל לנסיבות מתפתחות, מהתקדמות בקריירה ועד לצמיחה אישית, ועוזר לאנשים להתמודד בביטחון עם פרקים חדשים בחייהם.

אז לסיכום

שמונה שנים בתחום הסטיילינג האישי והדיגיטלי חיזקו את האמונה שלי בכוח העמוק של סטיילינג. לא מדובר רק בלבוש; זה כלי להעצמה, ביטחון וביטוי עצמי. סטיילינג עוזר לאנשים לחגוג את הייחודיות שלהם, מטפח אותנטיות ודימוי עצמי חיובי.

אישית אני לא מאמינה שעברו 8 שנים מתחילת העסק שלי ובאמת אחרי שעברתי ועשיתי כל כך הרבה כאן: סטיילינג אישי ללקוחות פרטיות, סדנאות, קורסים דיגיטליים, ליווי לסטייליסטיות מתחילות, הדרכה במגמת סטיילינג אצל ירין שחף, הפקות אופנה וטלוויזיה כשאני מסתכלת קדימה לעתיד, אני ממש מתרגשת להמשיך את המסע הזה של העצמה באמצעות סטיילינג, לעזור ליותר נשים לרתום את הפוטנציאל הייחודי שלהן כדי לנהל חיים מספקים ואותנטיים.

והאמת? שזה עדיין מרגיש כמו ההתחלה כי אני כל הזמן לומדת עוד ויוצרת עוד בשבילכן אז כניראה שמה שאני מתכוונת להגיד זה פשוט תודה! שאתן סומכות עליי ומלוות אותי הדרך הזו יחד איתכן 🙂

הנה כמה מהלקוחות המדהימות שעבדתי איתן בתקופה הזו:

בא לך שנעשה את זה ביחד ונרכיב לך סגנון ייחודי שיגלה ויוציא את הייחודיות שלך החוצה? לחצי כאן ונדבר 🙂

 

עד הפעם הבאה,

לינוי ברנס

בא לך עוד?? כנסי לקרוא ↓