HowTo לשנות את סגנון הלבוש שלך?

היי אהובה!

לדעת מה הסגנון האישי שלך זה אחד הדברים החשובים ביותר בעיניי בתור סטייליסטית אישית וזה הדבר שאני שמה עליו דגש מול כל אחת ואחת מהלקוחות שלי.. אבל כמה הסטייל שלך אחיד לאורך השנים? יכול להיות ששינוי סטאטוס משנה לך את הטעם האישי? או אולי הגיל? אולי מקום עבודה? אידיאולוגיה? כל כך הרבה סיבות יכולות להשפיע על הסגנון האישי שלך כי כמו שאני תמיד אומרת הסגנון האישי שלך זה המסר שאת מעבירה לעולם מי את ומה את בלי הצורך לדבר!

ולכן הסגנון האישי שלך יכול להשתנות בהתאם להתפתחות שלך וזה בסדר גמור – אבל הכי חשוב להישאר נאמנה לעצמך ולא להשתנות בהתאם לטרנדים אלא להתפתחות הפרטית שלך שתתרגם אותך בצורה הטובה ביותר.. ובשביל להסביר לך קצת יותר אני רוצה לתאר לך את מסע הסטייל שלי: (אם עוד לא קראת את הפוסט שמתאר את כל סגנונות הלבוש זה בדיוק הזמן)

אני לא אדבר על השנים שלי בתור נערה כי אני אחסוך ממך את הזוועות 🙂

אבל במשך השנים פיתחתי את הסטיילינג שלי בהתאם למצב הנוכחי שהייתי באותו הרגע והאמת שניסיתי ונסיתי עד שמצאתי את שאהבה נפשי 🙂 לפעמים הם היו שונים לפעמים לגמרי אחד מהשני. היו פעמים שלבשתי צבעוני מידי, שחור מידי, צמוד מידי, רחב מידי עברתי מסגנון הסטריט סטייל לפאנק, מהפאנק לבוהמי ועוד ועוד.. עד שמצאתי את הסטייל שכיום כבר תקופה ארוכה מזוהה איתי ושכולכן כבר מכירות אצלי – הקלאסי המינימליסטי שלי שאני כל כך מחוברת אליו..

הסטייל שלי – דוגל בפרקטיות, נוחות, אדג'יות ונשיות ולקח זמן עד שמצאתי את הגזרות שאהובות עליי ואת הצבעים שמתאימים לי. אבל היום אין מי שלא תזהה את הסטייל שלי גם אם אני מחדשת בטרנד זמני אני אעשה את זה בצורה שתתאים לסטייל שלי ואתרגם את הטרנד אליי ולסגנון שלי.

אני לא שופטת את האני הישן שלי ואת הבחירות שעשיתי כי זה התאים למי שהייתי אז.. גם אם לפעמים הייתי במצב של מחקר עצמי ונראיתי קצת מבולבלת.. זה חלק ממי שאני הייתי במסע הזה וחשוב לי שתקבלי את עצמך במסע שלך בדיוק כמו שאת ותחבקי את המסע שלך עם עצמך..

כמה תמונות של מסע הסטייל שלי:

 

 

והנה כמה תמונות שלי מהימים האחרונים עם לוקים שאני מאוד אוהבת ומאוד מזוהה עם כל התכונות שאני רוצה להעביר – נשי, סקסי ומינימליסטי!

חשוב לי הפרקטיות בלוק והנוחות וזה לגמרי משהו שמלווה אותי מאז שאני אמא. אני לא מוותרת על הנוחות שלי אבל לצד זה לא מוכנה לוותר על הסקסיות והנשיות והצלחתי למצוא לעצמי בדיוק את נקודת האמצע בשבילי.

 

וכמה מסקנות מהשנים האחרונות שלי איתכן..

 1. אני כבר לא בת 18 אבל עדיין צעירה ולכן באלי להתלבש כמו צעירה בוגרת בלי יותר מידי קישוטים ותוספות מיותרות..
 2. מקורות ההשראה שלי השתנו מאז שהתחלתי את מסע הסטייל שלי ואני מתאימה את מקורות ההשראה שלי לפי מי שאני הכי מחוברת אליה ולמסר שלה – ויקטוריה בקהאם ואוליביה פלמארו – יוצרות, בעלות עסק, חברותיות, מצחיקות ואלגנטיות והן לגמרי מבחינתי עושות את הכל! הן מראות איך להתלבש יפה קלאסי ונוח ותמיד תמיד תהיה להן קריצה מיוחדת משלהן ללוק!
 3. היום אני בעלת עסק פרטי כבלוגרית וסטייליסטית אישית אז אין לי באמת "דרס קוד" ואני קובעת לעצמי את המדים שלי ולכן בפגישות שלי באלי שיבינו מי אני כבר מהרושם הראשוני
 4. הרגלי הקנייה שלי השתנו ואני מתאימה את הפריטים שאני קונה לפי פלטת הצבעים שאני מתלבשת מתחברת ולפי שאר סגנון הארון שלי שיכול להתאים לשאר הבגדים שלי ולמראה אחיד וייחודי לי. וכמובן כמה שיותר לוקים לפריט אחד כמו שאני תמיד מלמדת אתכן וכמובן מטפחת את רשימת פריטי הבסיס שלי..

 

 

אז טיפ אחד לדרך:  תבני לך מלתחת קפסולה! מה זה אומר? ישנם מספר פריטי בסיס לכל ארון שהם על זמניים ולא נתונים לשום טרנד לקחת את הבמה שלהם!

הרשימה הכל כך חשובה הזו היא הבסיס לכל ארון חכם וגם אם תשני את הסגנון האישי שלך עוד כמה פעמים הפריטים האלה יתנו לך בסיס טוב לכל סגנון שתבחרי ויחסכו לך הרבה כסף וכאב ראש..

תשמרי לך את התמונה ותודי לי אחר כך ?

 

 

 

הצעד הבא שלך: לשאול את עצמך את מספר השאלות הבאות –

 1. בת כמה אני? אם נרצה ואם לא זה לגמרי פקטור
 2. במה אני עובדת?
 3. מי הפאשן איידול שלי? למי את הכי מתחברת בלבוש שלה?
 4. מה מבנה הגוף שלך?
 5. מה תמיד חלמת ללבוש ולא העזת?
 6. מה החנויות שאת הכי אוהבת?
 7. איך היית רוצה שיראו אותך?

ברגע שתעני על כל השאלות האלו יהיה לך התחלה של מסע הסטייל שלך ואת תוכלי לבנות את המלתחה שלך בהתאם..

אז מה התשובות שלך לשאלות האלו? שתפי אותי בתגובות למטה ונפענח ביחד מה הסגנון שלך 🙂

באלך להשלים את המסע הזה ביחד איתי צרי איתי קשר ונקבע לפגישת ייעוץ מלאה בידע, השראה ופאן!

 

שלך,

לינוי ברנס

בא לך עוד?? כנסי לקרוא ↓