הבגד ככלי להשגת מטרות: איך בגדים יכולים להניע אותך להצלחה

היום אנחנו צוללות לנושא שקרוב ויקר ללבי ואני חוזרת עליו אינסוף מול הלקוחות שלי: שימוש בבגדים ככלי עוצמתי להשגת המטרות שלך ולהשפעה מתמשכת בכל תחום בחיים המקצועיים שלך. אז, קחי לך כוס קפה ונתחיל במסע המרגש הזה כדי לאמץ את הייחודיות שלך ולצעוד להצלחה!

למה אני מאמינה בכוחו של הסטיילינג? פשוט, כי ראיתי ממקור ראשון את האפקט הישיר והמידי שיכול להיות לזה. כשאת מתלבשת טוב ומרגישה בטוחה במה שאת לובשת, זה קורן מבפנים החוצה וההיפך. הבגדים שלך הופכים לייצוג של האישיות, הערכים והשאיפות שלך, מה שגורם לך להתבלט מהקהל. זה לא רק להיראות טוב, זה עניין של הרגשה טובה והעלאת הביטחון העצמי הזה בכל מה שאת עושה.

בעולם שבו הרושם הראשוני חשוב יותר מתמיד, בין הדברים החשובים לנשים קרייריסטיות כמוך והא לרתום את הפוטנציאל המדהים של סטיילינג אישי. אני מאמינה שהאופן שבו את מתלבשת הוא שיקוף של הביטחון הפנימי, השאפתנות והאותנטיות שלך. תחשבי על זה – כשאת נכנסת לחדר יש לך את היכולת לשדר ביטחון עצמי, מקצועיות וייחודיות רק לפי הלוק שבחרת ללבוש באותו היום. הראשים מסתובבים ואנשים שמים לב כשאת נכנסת לחדר ומהשניה הראשונה מגבשים דעה ראשונית עלייך. אבל לא מדובר רק בסיבוב ראשים, אלא מדובר על להקרין החוצה את היכולות והמומחיות שלך.

המשימה של הבגד מבחינתי היא ברורה: להעצים אותך, לבטא את האינדיבידואליות, העוצמה והמקצועיות שלך באמצעות הסגנון הייחודי שלך. הבגדים שלך הם יותר מסתם בד, או טרנדים הם הצהרת המיתוג האישי שלך, ייצוג חזותי של הערכים שלך וכלי לתקשורת מבלי הצורך לאמר מילה.

 

 

בין אם את נכנסת לפגישה עסקית חשובה, משדרגת את הנוכחות הדיגיטלית שלך, או פשוט עושה הרצאה באירוע נטוורקינג, בחירות האווטפיט שלך יכולות לדבר בקולי קולות גם בלי שתדברי בכלל. כל פריט שאת לובשת הופך לנציג של המסע האישי והמקצועי שלך.

אבל חשוב לזכור! לא מדובר בהתאמה לאיזשהו סגנון מוגדר מראש של סטייל מסויים. מדובר על יישור המראה החיצוני שלך עם המהות הפנימית שלך, לאמץ את מי שאת, ולאמץ את המיתוג האישי שלך. הערכים שמניעים אותך אמורים להיות מתורגמים לבחירות הסגנון שלך, תוך אמירה ברורה לגבי מי שאת ומה שאת מייצגת.

לדוגמה:

אם את רוצה להיראות עורכת דין מכובדת סביר להניח שתלכי על פריטים מינימליסטים וקלאסיים עם קריצה לחליפות ומחוייט..

אם את יועצת עסקית את תרצי להראות יצירתיות בלוק היומי שלך ולהפגין ביטחון ומחשבה מחוץ לקופסה אולי תשתמשי בפרינטים מיוחדים, חיבור צבעים מעניין ומחמיא..

או שאולי את מנהלת סושיאל ואת רוצה להיראות נגישה, מקצועית ומלאת ביטחון את תשלבי בין עולמות הקז׳ואל כמו טי שירט וג׳ינס אבל עם קריצה לעולם האלגנטי של בלייזרים או מכנסיים מחויטים..

יש עוד אינספור הזדמנויות לחשוב מראש על הלוק שלך כדי שהוא ישיג את המטרות שלך ולהראות את המסר שאת רוצה להראות.

החכמה היא לדעת מראש מה המסרים שלך ולעבוד עם כל הכלים שיש לך כדי להגיע לנראות הזו ולדבר את זה בנראות שלך בלי שתצטרכי לאמר מילה.

איך תוכלי לעשות את זה כבר עכשיו?

  1. תתחילי מלהבין מה את מנסה לשדר, איזה תחושות את רוצה שיקבלו ממך במבט אחד ראשוני, איך את רוצה שיתפסו אותך מה הכי חשוב לך שיחשבו עלייך וכמובן, איך את מרגישה הכי נוח ובטוחה בעצמך. תזכרי, הרעיון הוא לא להיראות כמו מישהי אחרת, אלא, לקחת את החוזקות שלך שלב אחד קדימה יותר. ברגע שתשאלי את עצמך את השאלות שדיברנו עליהן מקודם יש לך נקודת התחלה נהדרת להתחיל איתה.
  2. השלב הבא זה לעשות לך מוד בורדים לפי מילות המפתח שרשמת לעצמך בשאלות הקודם.
  3. ברגע שיש לך מוד בורדים תשווי לארון שלך כרגע אם זה מתחבר איתו מעולה קבלי השראה ותתחילי להתלבש בהתאם למטרות שלך. אם לא, זה הזמן להשלים חלק מהדברים ולהתלבש כמו שאת מתכוונת להתלבש באמת ולהתחיל להשתמש בבגד ככלי להשגת המטרות שלך!

 

אם יש לך שאלות נוספות על איך לעשות את זה נכון את מוזמנת לפגישת אפיון איתי שבה נעשה את התהליך הזה ביחד ונוציא את המירב מתוך ארון הבגדם שלך ובעקבות זה להשיג את המטרות העסקיות שלך – תלחצי כאן ונדבר

 

 

עד הפעם הבאה,

לינוי

בא לך עוד?? כנסי לקרוא ↓