10 דרכים להגדיל את העוקבים באינסטגרם

היי אהובה!

אם יש משהו שמעסיק את כולנו זה נושא העלאת העוקבים באינסטגרם.. אם להיות אמיתית אני לא חושבת שצריכה להיות רדיפה אחרי מספר העוקבים אלא להפוך את המטרה לבניית קהילה חזקה ונאמנה ועל ידי

יצירת תוכן איכותי ורלוונטי הדברים יקרו מעצמם.. ממש ככה!

אספתי לך כמה מהדברים שלי עבדו בבניית הפרופיל שלי באינסטגרם ולבניית קהילת הנשים המדהימה שאני מפרסמת לה ספציפית:

 

 מעורבות יוצרת מעורבות 

האלגוריתם של אינסטגרם אוהב שאת מייצרת עבורו שיחה ולכן אם את רוצה שאינסטגרם יקפיץ את הפרופיל שלך לטופ זה הזמן להתחיל להגיב לאנשים לעשות לייקים להשתתף בסקרים וכו'… כל זה ייתן לאינסטגרם אות שאת פעילה ושווה לאנשים לעקוב אחרייך.

 

האשטגים 

השיטה הישנה שעדיין עובדת בכל מצב! תשתמשי בכל ההאשטגים שאת יכולה (את יכולה 30 ) את צריכה כאלה שמתארים את התמונה שלך חלק שיהיו מיועדים לקהל היעד שלך וכאלה שקשורים אלייך באופן עקיף – לדוגמה: אם את מאפרת ואת מעלה סרטון איפור את צריכה האשטגים שקשורים לאיפור כמובן אבל בנוסף גם האשטגים שיתארו מה יש בסרטון ועוד האשטגים שקשורים לעולם הביוטי אבל לא לאיפור כמו בגדים,  סטיילינג, טיפוח, קניות, נשים וכו'.. טיפ קטן ממני – תעשי לך האשטג של העסק שלך שתחזרי עליו בכל הפוסטים ושיהיה ל גם בביו  – האשטג אחד שיהיה מזוהה איתך ושבנות יוכלו לשתף אותו.

להגיב לכולם 

אני יודעת שלפעמים זו יכולה להיות עבודת נמלים אבל כשאנשים מגיבים לך הם יורים איתך אינטרקציה והם גם די מצפים שתחזירי להם אז אם את לא רוצה לאכזב את האנשים תשתשלי לענות לכולם במשך היום או לפחות לרכז את התשובות לכולם בסוף היום. אבל מה שלא תעשי אל תשכחי להגיב להם.

סטורי סטורי ועוד סטורי 

כלי הסטורי הוא אחד הכלים היותר משמעותיים שאת יכולה להשתמש לקידום הפרופיל. אז איך תעשי את זה? דבר ראשון תשתפי את הפוסטים שאת מעלה תמיד!! תשתמשי ביצ'רים שאינסטגרם מציע לך גם בשאלות בסקר בטריוויה בגיפים כדי ליצור5 מעורבות של הקהל שלך ולגרום לאינסטגרם לקדם אותך אורגנית..

תעברי לפרופיל עיסקי 

זה בלתי נמנע פשוט כי יש לך הרבה יותר אפשרויות גישה מהלקוחות הפוטנציאליות שלך – את יכולה הויף מייל טלפון אתר ועוד דרכים להשיג תקשורת ותכנים ממך זה כלי מעולה להמשכיות הקשר בניכן.

היילייטס 

זה כלי ממש חשוב גם לניראות הפרופיל וגם לערך מוסף לעוקבות שלך..סטורי נעלם לאחר 24 שעות אבל היילייטס נשארים בפיד ולכן כ מה שחשוב תשמרי בהייליטס ייעודיים לפי נושאים ותשמרי בשבילן כדי שלא יפספסו. כמובן שגם תזכירי כל הזמן על ההיילייטס השווים ומה הן מקבלות שם.

לעקוב אחרי פרופילים אחרים בנישה שלנו 

ברגע שאינסטגרם רואהאחרי מי אנחנו עוקבו הוא מבין טוב יותר מה הנישה שלנו ומה מעניין אותנו והוא מתאים את הפרופיל שלך לאנשים רלוונטים. לדוגמה – בתור סטייליסטית אני עוקבת אחרי חנויות אופנה, בלוגריות, סטייליסטיות, מעצבי אופנה דוגמניות וכו'.

תמיד להוות השראה 

לחשוב מעבר ולתת לעוקבות שלך ערך מוסף שיכול לעניין אותן.את צריכה ליצור תוכן כזה שייתן מענה לבעיות של העוקבות שלך גם על הבעיות שהן עוד לא יודעות שיש להם פיתרון תמיד לחשוב מעבר ולהפעיל את הצד היצירתי שלך – ליצור תוכן מעניין עם ערך מוסף הוא מה שישאיר את העוקבות שלך בעיניין וייצור לך קהילה של נשים חזקה .

ליצור שפה ממותגת 

כל הזמן שואלים אותי על העיצוב אם את רוצה להיראות מותג רציני ומקצועי את חייבת לעבוד על הניראות של הפיד . כשאני מדברת על הניראות אני מתכוונת שהכל יהיה על אותו הקו – הצבעים, מבנה הפוסטים, אך שאת רושמת, הכתב בביו, הסטוריז שלך הכל מדבר באותה השפה.. תחשבי מה מייצג אותך הכי טוב ותלכי על אותו הקו כל הזמן..

להישאר בתודעה 

דבר אחרון וממש ממש חשוב הוא תמיד להישאר בתודעה לא להיעלם לכמה ימים ואז לחזור ולצפות שאנשים יישארו את צריכה כל הזמן לתת להם תוכן שיעניין אותם ויחזי אותם וכל יום ייכנסו אלייך לפרופיל כדי לראות מה חש אם את לא נותנת להם את זה הם יתייאשו ולא יחזרו וחבל.. ההמלצה שלי מינימום שני פוסטים בשבוע מעניינים עם תוכן יצירתי וסטוריז כל יום לאורך כל היום! לא להשאיר שום רגע נתון את הפרופיל שלך ריק ולא מעניין…

 

תזכרי תמיד שאנשים מחפשים ערך מוסף ותמיד כדאי לך לחשוב מהו הערך המוסף  שיכול לתת להם את הידע שהם יכולים למצוא רק אצלך!ולחזור רק אלייך כדי לקבל אותו.. ברגע שתפענחי את קהל היעד שלך ואיזה תכנים את רוצה להעלות את תצליחי לעשות את זה בצורה הפרודקטיבית ביותר ואנשים יעקבו אחרייך כדי לא לפספס שום תוכן שתעלי..

אז זה הזמן להתחיל ליישם את הצעדים שהראיתי לך, תתזמני פוסטים כדי שיהיו לך תכנים עתידיים מוכנים ותחשבי כל הזמן איזה שאלות את רוצה לענות ואיזה בעיות את רוצה לפתור לקהל שלך..

המון בהצלחה ותזכרי שזה תהליך אז אל תתייאשי גם צעדים קטנים זו עדיין התקדמות…

  ? אני כאן לכל שאלה

 

שלך,

לינוי ברנס

 

בא לך עוד?? כנסי לקרוא ↓