אמהות ועצמאות

 

היי לאב!

בעקבות יום העצמאות שעבר עלינו באווירה ממש מיוחדת הפעם אני מרגישה שאני רוצה לדבר על המירוץ!

המירוץ המטורף שאנחנו נמצאות בו..

זה נהיה קטע חדש להספיק לטרוף את כל העולם בגלגל חיים אחד… אני מודה מאז שאני אמא המירוץ הזה הפך להיות מורגש יותר.. אולי כי נוסף לי עוד טייטל או אולי כי באמת אין את אותו חלוקת זמן שהייתה לפני.. אבל דפנטלי משהו השתנה ממש!

והכי מצחיק, ככל שהמירוץ הפך לגדול יותר ככה תחושת הכישלון גברה יותר, באופן לא מוסבר האמת כי אני מספיקה כל כך הרבה יותר אבל איכשהו תמיד הייתי רוצה שיהיה לי עוד שעתיים ביממה שלי.

תחושת ה"לא הספקתי" שאני מסתובבת איתה תמיד אולי כי יש לי כל כך הרבה עוד מה להציע לך ויש לי המון רעיונות מטורפים ואני לא מצליחה לעשות את כולם או אולי כי פשוט זו תחושה ניצחית של אמא.

בכל אופן אימהות ועצמאות זו נוסחה שדורשת פתרון קסם שנקרא – איזון. וזה משהו שאני מודה שאני עוד לומדת. אם יש משהו שאני גאה בעצמי בו זה שהצלחתי להכניס לעצמי לראש שזמן משפחה זה זמן משפחה וזה זמן שבו אני לא נוגעת במחשב, בטלפון או אפילו בטלוויזיה זה רק אנחנו, משחקים, אוכל טוב ומוזיקה ברקע וזה פשוט מציל לי את היום!

הרגעים שבהם אני מתנתקת ונמצאת שם אך ורק בשבילם זה דווקא השעות השקטות שלי של היום.. אז אם את שואלת אותי, תפני לך לפחות שלש שעות ביום כדי לשים הכל בצד ופשוט לשחק כמו ילדים קטנים ולהקדיש זמן לשיגעונות משפחתיות כי יש לי תחושה שברגע שהם יגדלו הם לא ממש ירצו לפנות לנו אפילו 3 דק' אז ……..

אני בטוחה שאת מבינה אותי גם אם את בעלת עסק או לא וגם אם את אמא או עדיין לא.. בטוח יש לך שני פרוייקטים גדולים שאת אולי לא מרגישה שאת מצליחה לתת את ה100% שלך.

כי זה רלוונטי גם אם את עצמאית גם אם את שכירה גם אם את אמא או נשואה צעירה או גם אם את סטודנטית שמנסה להצליח בגדול

אבל את יודעת מה?? זה באמת בסדר!! העיקר שתיקחי את המקום החשוב יותר בשבילך ותתני לו יותר אחוזים (AKA המשפחה בשבילי) ולכן נתתי חוק בל יעבור אצלי במשפחה שזמן משפחה הוא אך ורק משפחה וכל השאר יחכה..

זה החוק הראשון שהכנסתי לחיי כדי לשמור על השפיות בין כל הדילוגים במירוץ ולאט לאט הכנסתי עוד ועוד חוקים שעוזרים לי לשמור על המשפחה שלי, על הזוגיות שלי ועל עצמי..

אז תתחילי מחוק אחד משלך ותעמדי בו.. ברגע שאת רואה שזה כבר חלק מהשגרה שלך וזה מצליח לך תעברי הלאה ותעשי לך עוד חוק כקו אדום וככה הלאה עד שתצליחי לעבור את הימים שלך בתחושה שהספקת, עשית, יצרת והענקת וכל זה בלי עוד שעתיים ביממה! 🙂

 

 

 

תמונה משפחתית מימים ממש טובים ביחד בתאילנד 🙂

עד הפעם הבאה…

שלך,

לינוי ברנס

 

 

 

 

 

בא לך עוד?? כנסי לקרוא ↓