סטיילינג דיגיטלי

הניראות שלך בדיגטל זה הדבר הראשון שלקוחות מחפשות כשהן מבררות עלייך. בין אם זה אתר תדמיתי או ניראות הרשתות החברתיות, ולכן חשוב מאוד לעשות את זה נכון מההתחלה במקצועיות ועם מטרה ברורה על העסק שלך.

מה זה בעצם המסלול הדיגיטלי?

ניראות הדיגיטל מעולם לא הייתה חשובה יותר ולכן הקמתי מסלול דיגטלי שכולם מקדש את תורת הסטיילינג האישי שלך על ידי העברת המסרים האישיים והעסקיים שלך. שעומדים יד ביד עם הסטייל האישי שלך.

במסלול הדיגיטלי יש כמה אפשרויות ואותן נתאים אלייך אחרי שיחת ההתאמה ביחד.

אבל מה אנחנו יכולות לעשות יחד?

  • אפיון מדויק של המותג שלך והמסרים שלו
  • סטיילינג דיגיטלי לרשתות חברתיות עם עיצוב ייחודי ומותאם אישית
  • סטיילינג לבניית אתר שייצג אותך ואת העסק שלך בהתאמה מושלמת לערכים שלך
  • ריטיינר חודשי של תוכן לסושיאל וניוזלטר
  • ועוד המון דברם טובים וחשובים בעולם הדיגיטל.

חשוב להבין שכל הכלים הדיגיטליים שיהיו לך יאפשרו לך ליצור אינטרקציה עם הלקוחות שלך מקרוב ולספק להם מידע על המוצרים והשירותים שלך. זו הדרך הטובה ביותר לבנות מערכת יחסים וליצור תחושה של קהילה סביב העסק שלך. (שזו סיבה אחת מיני רבות למה כדאי לך להשקיע בפלטפורמות האלו)

צילומי תדמית אישה על הריצםה עובדת באווירה ביתית

אז איך זה עובד?

תהליך בניית אתר אינטרנט יהיה תלוי בצרכים ובמטרות הספציפיות שלך, אבל אלו השלבים המרכזיים להבנת התהליך:

1

פגישת היכרות – נכיר ונאפיין את הצרכים, הרצונות והשאיפות שלך לגביי האתר כחלק משלב האפיון. זה שלב השאלות, שבו אני אכיר את העסק שלך על כל הרבדים שלו בשיחה נבין לעומק מה את עושה ומה מייחד אותך. ביחד, ננסח מסר חד וברור אשר יאפיין את ערכי המותג שלך ויעביר את המסר. מי את? מה את מציעה? מה מבדל אותך? מה המטרות שלך? מי יכתוב את התכנים לאתר, האם יש צורך בשירות כתיבת תוכן? 

בסוף השלב הזה אנחנו נדע בדיוק איך יבנה האתר? אילו דפים יהיו?  מה המטרה העיקרית של האתר ואז נצא לדרך.

2

השראת עיצוב – מתחילים להוריד הכל למפת תוכן ובניית המוצר הדיגיטלי שלך לעיצוב ראשוני. בשלב הזה אני אבקש ממך את החומרים הרצויים לעיצוב המוצר הדיגטלי: תכנים שכבר כתבת, תמונות רלוונטיות, לוגו, צבעים (ממש ממליצה להשקיע כבר בתחילת התהליך בצילומי תדמית איכותיים מהסיבה הפשוטה שזה מקפיץ את ניראות הדיגטל להרבה יותר מקצועי).

את תקבלי סקיצות ראשונות של הדברים העיקריים והחשובים ביותר לפידבק ואישור שלך ואז נעבור לשאר העיצובים בהתאם.

אחרי השלב הזה המוצר הדיגטלי יקבל את צורתו הייחודית בהתאם לקונספט שבנינו יחד ועם התאמה למובייל וטאבלט. (במידת הצורך).

3

הזנת תכנים ותיקונים אחרונים –זה השלב של הכנסת התכנים, התוכן, הכפתורים, ההנעות לפעולה, התמונות – הכל יתחבר למוצר דיגטלי ייחודי ויפיפה שהוא רק שלך!

זה השלב שבו את עוברת על כל המוצר ושולחת לי תיקונים אחרונים לפני העלייה לאוויר .

4

מוצרים דיגיטלים משלכם – יוהו! משיקים את המוצרים שלך! החלק הכי מרגש שבו את רואה את התוצר הסופי ומתחילה להשיק אותו החוצה. בשלב זה אנחנו נחבר את הדברים האחרונים לדוגמה:  תזמון פוסטים, חיבור לקלנדר חודשי, האתר לדומיין שהחלטנו וכו.. (כל דבר לפי הצרכים של המוצר הדיגטלי שבחרנו)

אני אלווה אותך בכל שלב ההשקה (וגם אחרי)  עם הדרכה על התנהלות נכונה אל מול המוצר הדיגטלי וכמובן אחריות מלאה לתוצר הסופי שלך. 

רוצה שנעשה סטיילינג דיגיטלי ביחד?

תשאירי לי פרטים כאן למטה ונדבר

כמה מהמוצרים הדיגטליים שיצרתי..

Jeen Boutique

אתר רספונסיבי שמותאם למובייל למחשב ולטאבלט

Darma Yoga Studio

Persona App

שאלות שאולי יעניינו אתכם...

בטח! אחד השירותים היותר פעילים אצלי זה ריטיינר חודשי של עיצוב לרשתות חברתיות. אנחנו נפגשות פעם בחודש בזום מעלות נושאים לתוכן לחודש הבא וביחד אנחנו מעצבות קלנדר לחודש שלם. את צריכה לתת לי את הידע שלך ואני מביאה את הסטייל והעיצוב שלי.

זה שירות שנותן לך כל כך הרבה שקט ורוגע בעסק מאחר והכל מוכן לך חודש מראש וכל מה שנשאר לך זה להעלות את התכנים בזמן שתחליטי.

סטיילינג דיגיטלי זה האופן שבו את מוצגת בדיגיטל. למה אני קוראת לזה סטיילינג? כי כמו כל דבר שאני עושה אני מקיימת את אומנות הסטייל האישי והייחודי שלך בתוך כל דבר שאנחנו עושות.

אני מאמינה שהסגנון האישי שלך צריך לצאת החוצה בכל רובד שאת עושה בעסק ובקריירה שלך והכל צריך לדבר באותה השפה שמותאמת וייחודית לך.

בוודאי! ויותר מכך, תקבלי ממני את כל מה שצריך כדי להרגיש בטוחה לצאת לדרך עם כל הידע הדרוש

כלומר – יש לך ממני גישה מלאה לממשק ניהול.
כמו כן – תקבלי הדרכה כיצד לעדכן תכנים מסויימים, מוצרים ועוד.
ואם זה עוד לא מספיק, במסגרת אחסון ותחזוק האתר תקבלי מכסת שעות חודשית שתוכלי לנצל אותה לתיקונים ושדרוגים.

אני אשמח להציץ באתר הקיים שלכם ולתת לכם הצעת מחיר רלוונטית. בשיחת ההיכרות אנחנו נעלה את המטרות החדשות שלך ונתחיל תהליך איפיון.

העיצובים שלי, יחד עם פגישת האפיון המקיפה ותכנון האסטרטגיה הויזואלית של האתר יוצרים את המודל המדויק ביותר לאתר מרשים וייחודי משלך.. 

בנוסף, חשוב מאד לציין שכל אתר שלי נבנה בהתאמה אישית וייחודית, אני לא עובדת על תבניות מוכנות מראש, כך שהאתר שלך תפור בדיוק למידותייך.

המוצר שלך זה הבייבי של העסק שלך! ולכן, שיתוף הפעולה בנינו הוא סופר חשוב. אנחנו ננהל כמה פגישות להצגת סקיצות למוצר כדי שתוכלו לתת פידבק ותיקונים לפני ההשקה שלו.

אני כאן כדי להסביר לך למה כל דבר נמצא איפה שהוא ולמה זה חשוב ואת כאן כדי להגיד מה להשאיר ומה לשנות עד שנגיע לתוצאה שתאהבי ותרגישי שלמה איתה.

אני כאן בשבילך גם אחרי שהאתר עלה לאוויר. אני נותנת לכם אחריות גם כשהאתר מתחיל את דרכו ברשת וגם בהמשך הדרך אני אשמח לעמוד לרשותך לכל שאלה. 

מרגע השקת האתר יש לך אחריות ובנוסף, שירות תחזוקה ושדרוגים חודשית שנקבע מראש ככה שאני לא עוזבת אותך כל כך מהר 🙂