מדריך חינמי!

את עוברת מסגנון לסגנון, מצבע לצבע, מארון מלא בבגדים לבאלי לזרוק את הכל, ממצב של בא לי לשנות את כל הארון למצב של אולי זה לא הזמן בשבילי??

בדיוק בשביל זה הכנתי לך מדריך קצת ופרקטי לששת הפעולות והצעדים שאת צריכה לעשות כדי להצליח לחבר את התדמית האישי לתדמית הייצוגית מקצועית שלך!

תכירי את ״6 הצעדים לתדמית אישית מנצחת״

המדריך שילמד אותך איך ליצור תדמית אישית שתואמת את מטרות העסק שלכם. מהויזואליות האישית לויזואליות המקצועית שלך באופן ישיר.

אלו 6 הפעולות שאני עושה באופן קבוע עם הלקוחות הקרייריסטיות שלי ואני יודעת שעוזרים להן פעם אחר פעם לדבר את המסר והערכים שלהן בכל תחום בחיים שלהן.

אז אם בא לך להציג תדמית אישית ומקצועית אחיד שמדבר אותך מהשניה הראשונה שאת נכנסת לחדר (גם אם החדר הוא במשרד או בזום 😉 )

המטרה שלי

תני לי להגביר את המסר שלך בזמן שאת מתמקדת בגאונות שלך

צילום תדמית אישה בחליפה בלבן מסתכלת למצלמה

Get to know me better

אני מאמינה שסטיילינג הוא יותר מסתם לבוש – זוהי צורה עוצמתית של ביטוי עצמי. אני מומחית באפיון מותג ומאמינה שכל מסע מיתוג מוצלח מתחיל באדם שהוא מייצג, ומביא לחיים את האישיות הייחודית שלו באמצעות לבוש.

המשפט שמלווה אותי לאורך כל הדרך ב8 שנים האחרונות בתחום הוא "סטיילינג הוא הדרך לומר מי את מבלי הצורך לדבר". התשוקה שלי היא לעזור לנשים לגלות את האני האמיתי שלהן ולהפגין את האותנטיות שלהן באמצעות אומנות הסטיילינג. זה בא לידי ביטוי בכך שאני מוציאה את האינדיבידואליות של כל אישה שעוברת מסע איתי.

אני נהנית לראות אישה שמסיימת את תהליך המיתוג בסיפוק ובתחושת הצלחה וביטחון לצאת לדרך החדשה שלה. ראיתי אינספור נשים מכל התחומים שחוו צמיחה ולמידה בכל תהליך הסטיילינג התדמיתי שמגיעות ללא חשש אל מול הלקוחות שלהן ברגע שבנו את העסק על יסודות נכונים, יציבים ומדויקים.

העבודה כסטייליסטית תדמיתית, סטייליסטית דיגיטלית ומלווה סטייליסטיות חדשות ממלאת אותי ואני אוהבת לקום כל בוקר לאתגרים חדשים ולקוחות שכל אחת היא עולם ומלואו ולעזור לה להעצים את הקריירה שלה כדי שתרגיש שלמה וייחודית בצורה שלה.