ייעוץ תדמית

סטיילינג תדמיתי נכון יכול להציג אתכם באור שונה לחלוטין בפני לקוחות, קולגות ואנשי מקצוע שאתם פונים אליהם ולכן זה צעד חשוב וכמעט ראשוני בעסק שלכם.

מה זה בעצם ייעוץ תדמית?

תהליך חיזוק המודעות העצמית ושיפור הבנת המסרים שלכם בתור חלק בלתי נפרד במותג העיסקי שלכם. ייעוץ תדמיתי הוא שירות מקצועי המסייע לאנשים וארגונים לשדרג ולשפר את המראה, התדמית והמיתוג האישי שלהם. 

בתור סטייליסטית תדמיתית אני עובדת אתכם כדי לעזור לכם לפתח זהות ויזואלית שתואמת את המטרות, הערכים והמותג האישי שלכם.

ערכת המסרים של המותג שלכם חייבת להתבטא גם בכם אם זה בסטיילינג נכון, עמידה נכונה, דיבור, לחיצת יד, טוטאל לוק שלם שידבר אתכם ואת המותג שאתם כי אתם חלק מרכזי ממנו.

ומה אתם מקבלים בייעוץ תדמית?

  •  ייעוץ לארון הבגדים: סיוע בבחירת ביגוד ואביזרים מתאימים למבנה גופכם, לסגנון האישי ולמטרות המקצועיות שלכם.
  • ניתוח צבעים: נקבע אילו צבעים מחמיאים ביותר לגוון העור, השיער והעיניים וכמובן בחיבור למסר העסק שלכם.
  • ייעוץ איפור ואביזרים: מתן הדרכה לטכניקות ומוצרי איפור / אביזרים שמתאימים למבנה הפנים שלכם כדי שישפרו את התכונות הטיבעיות שלכם.
  • הגדרת סגנון לבוש ספציפי והשראות מהעולם
  • אימון נימוסים ופרוטוקולים: תלמדו את כללי הנימוס החברתי והעיסקי, כדי לעזור לכם להקרין תדמית מקצועית, מובילה ומלאת ביטחון.
  • טיפים לבניית מלתחה חכמה, יעילה ומדויקת לכם.
צילומי תדמית סטייליסטית ליד מתלה בגדים

אז איך זה עובד?

תהליך הייעוץ התדמיתי יכול להשתנות בהתאם לצרכים ולמטרות הספציפיות שלכם שעליו נחליט ביחד בשיחת ההיכרות אבל הנה כמה מהשלבים שנעשה:

1

היכרות ראשונית – נעשה פגישת זום ראשונה בזוםכדי לאפיין את המטרות והיעדים שלכם, ולהבין טוב יותר מה המותג ואת האישיות שלכם. בתוך התהליך הזה תקבלו שאלון איפיון היכרות כדי שנוכל לדייק כמה שיותר את המיתוג שלכם. זה השלב שאני נותנת לכם הערכה ראשונית על המיתוג האישי ואנחנו נבין לאן ממשיכים ומה המטרות העיקריות שלנו.

2

המלצות ובניית מיתוג תדמיתי – ברגע שתסיימו את השאלון אנחנו נקבע פגישת זום אישית נוספת ונחדד את המסרים.  על סמך ההערכות וההיכרות המוקדמת שלנו אני אעניק לכם הדרכה אישית שבה נשדרג את המיתוג האישי שלכם. הפגישה הזו תכלול המלצות לבוש ואביזרים, עצות טיפוח, סגנון לבוש מתאים וכללי התנהגות עיסקיים

3

שלב היישום עם תמיכה שוטפת שלי – זה השלב שבו אני בונה לכם חוברת דיגיטלית (שתישלח אלייך ישירות למייל ולווטאסאפ עד 15 ימי עסקים) שבה כל הטיפים וההדרכה לבניית תדמית מדויקת לעסק שבסופו נקבע פגישה של שעה וחצי בזום למעבר על החוברת והמצגת כדי שתצליחו לפתח מותג ותדמית אישיים התואמים את המטרות והערכים שלכם

חשוב לי לציין!  שייעוץ תדמיתי הוא תהליך מותאם אישית, והשלבים והגישה הסםציפיים ישתנו בהתאם לצרכים ולמטרות שלכם. בנוסף, החוברת נשארת אצלכם ואתם יכולים לחזור אליה בכל זמן ומקום שתרצו כדי לרענן את הזיכרון או לחדד את היעדים העיסקיים שלכם.

הנה כמה מהלקוחות שלי...

שאלות שאולי יעניינו אתכם...

אחד היתרונות הבולטים והגדולים ביותר לעבור עם לינוי סטיילינג תדמיתי הוא כמובן העובדה שלינוי מתמחה במיתוג אישי ותדמיתי. סטייליסטיות יש בהחלט לא מעט והשוק רווי, אך בשביל ליהנות מתדמית ייחודית ויוצאת מן הכלל, חשוב להבין יותר מן הכלל..

אחרי 7 שנים בתחום למדתי להתאים לכל אחד מבנות ובני העסקים שלי את הויזואליות האישית בצורה מדויקת וייחודית שידבר את מי שהם מהשניה הראשונה שהם נכנסים לחדר.

התהליך נעשה באופן ייחודי בהתאם לצרכים והמסר של העסק כך שזה ממש תפור למידותכם  – מבטיחה חוויה מעצימה ומעל לכל המצופה. 

סטיילינג תדמיתי זו הדרכה אישית עם המון ידע שיהיה רלוונטי לכם לתמיד

ייעוץ התדמית מכיל בתוכו שתי פגישות הדרכה אישיות שבהם אני מדייקת אתכם לתדמית ייצוגית וייחודית משלכם בהתאם לעולם ולצרכים שלכם. ובנוסף, חוברת סיכום (ספר דיגיטלי אישי) עם כל המידע שתישאר שלכם לכל זמן שתרצו לחזור על החומר. 

כך שההשקעה שלכם כוללת את המחקר, המידע והאיפיון הפרטני שאתם צריכים בדיוק לעסק שלכם.

הסטיילינג התדמיתי בנוסף למיתוג הוויזואלי ובניית האתר נותן מעטפת שלמה, ייחודית ומקושרת שאין בשום מקום אחר.

אם יש משהו שראיתי שחוזר על עצמו זה כמה רמת הביטחון מול הלקוחות עלתה ובכך גם גרמה אפילו למכירות גבוהות יותר. 

בנוסף, חשוב לציין שייעוץ התדמית עובד בהתאם למסר שהעסק שלכם רוצה לדבר והרושם הראשוני חשוב לא פחות ולכן יש לתדמית החיצונית משקל רב בתהליך העיסקי שלכם.

העסק שלכם הוא הבייבי שלכם ואני בהחלט לוקחת את העניין בחשבון. חשוב לי מאד שתהיו מעורבים, שתגשימו את עצמכם ותבטאו את מי שאתם דרך התדמית החיצונית שלכם. 

אני אעבוד בשיתוף פעולה מלא יחד איתכם כי בסופו של דבר אתם צריכים להרגיש בנוח בתוך התהליך וכמובן בתוצאה.

אני אחראית על דיוק וכיוון מקצועי של המהות שלכם, כך שתראו בסופו של דבר בדיוק כמו שרציתם ותרגישו הכי בנוח.