ייעוץ תדמית

סטיילינג תדמיתי נכון יכול להציג אותך באור שונה לחלוטין בפני לקוחות, קולגות ואנשי מקצוע שאת פונה אליהם ולכן זה צעד חשוב וכמעט ראשוני בעסק שלך.

מה זה בעצם ייעוץ תדמית?

להתלבש למי שאת חולמת להיות!

תהליך חיזוק ה״אני העצמי״ שלך ושיפור הבנת המסרים כחלק בלתי נפרד במיתוג העיסקי שלך. ייעוץ תדמיתי הוא שירות מקצועי המסייע לאנשים וארגונים לשדרג ולשפר את המראה, התדמית והמיתוג האישי שלהם. 

בתור סטייליסטית תדמיתית אני עובדת איתך כדי לעזור לך לפתח זהות ויזואלית שתואמת את המטרות, הערכים והמותג האישי שלך.

ערכת המסרים של המותג שלכם חייבת להתבטא גם בך, בין אם זה בסטיילינג נכון, עמידה נכונה, דיבור, לחיצת יד, טוטאל לוק שלם שידבר אותך ואת המותג שאת כי את חלק מרכזי בו.

ומה את מקבלת בייעוץ תדמית?

  •  ייעוץ לארון הבגדים: סיוע בבחירת ביגוד ואביזרים מתאימים למבנה גופך, לסגנון האישי ולמטרות המקצועיות שלך.
  • ניתוח צבעים: נקבע אילו צבעים מחמיאים ביותר לגוון העור, השיער והעיניים וכמובן בחיבור למסר העסק שלך.
  • ייעוץ איפור ואביזרים: מתן הדרכה לטכניקות ומוצרי איפור / אביזרים שמתאימים למבנה הפנים שלך כדי שישפרו את התכונות הטיבעיות שלך.
  • הגדרת סגנון לבוש ספציפי והשראות מהעולם
  • אימון נימוסים ופרוטוקולים: תלמדו את כללי הנימוס החברתי והעיסקי, כדי לעזור לך להקרין תדמית מקצועית, מובילה ומלאת ביטחון.
  • טיפים לבניית מלתחה חכמה, יעילה ומדויקת לך.
  • והשיעור החשוב ביותר – נלמד איך לחבר את הפן העסקי שלך אל תוך הסגנון האישי שלך בתוך העסק, כדי להיות ייצוגית בפרונט.
צילומי תדמית סטייליסטית ליד מתלה בגדים

אז איך זה עובד?

תהליך הייעוץ התדמיתי יכול להשתנות בהתאם לצרכים ולמטרות הספציפיות שלך שעליו נחליט ביחד בשיחת ההיכרות אבל הנה כמה מהשלבים שנעשה:

1

היכרות ראשונית – נעשה פגישה ראשונה בזום כדי לאפיין את המטרות והיעדים שלך, ולהבין טוב יותר מה המותג ואת האישיות שלך. בתוך התהליך הזה תקבלי שאלון איפיון היכרות כדי שנוכל לדייק כמה שיותר את המיתוג שלך. זה השלב שאני נותנת לך הערכה ראשונית על המיתוג האישי ואנחנו נבין לאן ממשיכים ומה המטרות העיקריות שלנו.

2

המלצות ובניית מיתוג תדמיתי – ברגע שתסיימי את השאלון אנחנו נקבע פגישת זום אישית נוספת ונחדד את המסרים.  על סמך ההערכות וההיכרות המוקדמת שלנו אני אעניק לך הדרכה אישית שבה נשדרג את המיתוג האישי שלך. הפגישה הזו תכלול המלצות לבוש ואביזרים, עצות טיפוח, סגנון לבוש מתאים וכללי התנהגות עיסקיים

3

שלב היישום עם תמיכה שוטפת שלי – זה השלב שבו אני בונה לך חוברת דיגיטלית (שתישלח אלייך ישירות למייל ולווטאסאפ עד 15 ימי עסקים) שבה כל הטיפים וההדרכה לבניית תדמית מדויקת לעסק שבסופו נקבע פגישה של שעה וחצי בזום למעבר על החוברת והמצגת כדי שתצליחי לפתח מותג ותדמית אישיים התואמים את המטרות והערכים שלך

חשוב לי לציין!  שייעוץ תדמיתי הוא תהליך מותאם אישית, והשלבים והגישה הספציפיים ישתנו בהתאם לצרכים ולמטרות שלך. בנוסף, החוברת נשארת אצלך ואת יכולה לחזור אליה בכל זמן ומקום שתרצי כדי לרענן את הזיכרון או לחדד את היעדים העיסקיים שלך.

הנה כמה מהלקוחות שלי...

שאלות שאולי יעניינו אתכם...

אחד היתרונות הבולטים והגדולים ביותר לעבור עם לינוי סטיילינג תדמיתי הוא כמובן העובדה שלינוי מתמחה במיתוג אישי ותדמיתי. סטייליסטיות יש בהחלט לא מעט והשוק רווי, אך בשביל ליהנות מתדמית ייחודית ויוצאת מן הכלל, חשוב להבין יותר מן הכלל..

אחרי 7 שנים בתחום למדתי להתאים לכל אחת מבעלות העסקים שלי את הויזואליות האישית בצורה מדויקת וייחודית שידבר את מי שהן מהשניה הראשונה שהן נכנסות לחדר.

התהליך נעשה באופן ייחודי בהתאם לצרכים והמסר של העסק כך שזה ממש תפור למידותייך  – מבטיחה חוויה מעצימה ומעל לכל המצופה. 

סטיילינג תדמיתי זו הדרכה אישית עם המון ידע שיהיה רלוונטי לכם לתמיד

ייעוץ התדמית מכיל בתוכו שתי פגישות הדרכה אישיות שבהם אני מדייקת אותך לתדמית ייצוגית וייחודית משלך בהתאם לעולם ולצרכים שלך. ובנוסף, חוברת סיכום (ספר דיגיטלי אישי) עם כל המידע שתישאר שלך לכל זמן שתרצי לחזור על החומר. 

כך שההשקעה שלך כוללת את המחקר, המידע והאיפיון הפרטני שאת צריכה בדיוק לעסק שלך.

הסטיילינג התדמיתי בנוסף למיתוג הוויזואלי ובניית האתר נותן מעטפת שלמה, ייחודית ומקושרת שאין בשום מקום אחר.

אם יש משהו שראיתי שחוזר על עצמו זה כמה רמת הביטחון מול הלקוחות עלתה ובכך גרמה אפילו למכירות גבוהות יותר

בנוסף, חשוב לציין שייעוץ התדמית עובד בהתאם למסר שהעסק שלך רוצה לדבר והרושם הראשוני חשוב לא פחות ולכן יש לתדמית החיצונית משקל רב בתהליך העיסקי שלך.

העסק שלך הוא הבייבי שלך ואני בהחלט לוקחת את העניין בחשבון. חשוב לי מאד שתהיי מעורבת, שתגשימי את עצמך ותבטאי את מי שאת דרך התדמית החיצונית שלך. 

אני אעבוד בשיתוף פעולה מלא יחד איתך כי בסופו של דבר את צריכה להרגיש בנוח בתוך התהליך וכמובן בתוצאה.

אני אחראית על דיוק וכיוון מקצועי של המהות שלך, כך שתיראי בסופו של דבר בדיוק כמו שרצית וחלמת ותרגישי הכי בנוח.