מדריך חינמי!

כולנו בנויות מכמה רבדים בחיים שלנו, אנחנו שונות אחת מהשניה וגם בנינו לבין עצמנו יש לנו כמה מטרות, יעדים וצרכים.

כשמדובר על סגנון לבוש הוא זה שצריך לשרת אותך בכל רובד בחיים שלך ולכן זה לא נכון להגיד שאת תחת קטגוריה אחת בלבד כי אז היינו נראות כולנו אותו הדבר, המדריך הזה בא לבנות את הייחודיות שלך מא׳ ועד ת׳ כדי שתתחילי לתרגם את המלתחה שלך במדויק אלייך!

תכירי את ״הפורמולה לסגנון הלבוש שלך״

המדריך שיעזור לך לגבש סגנון לבוש מדויק שידבר את אורח החיים שלך ויספר מי את מהשניה הראשונה שאת נכנסת לחדר

מבקרים רגועים יותר ועד רמת הקניות האימפולסיביות והרדיפה אחרי כל טרנד – המדריך הזה יעשה לך סדר אחת ולתמיד למצוא את הפורמולה של סגנונות הלבוש שלך שידבר אותך בצורה המדויקת והייחודית ביותר לך!

** במדריך אני מלמדת אותך איך בונים את הפורמולה שלך וכוללת לוחות השראה שבניתי במיוחד לכל אחד מהסגנונות, אז את כבר מסודרת עם השראה ולוקים 🙂

סגנונות לבוש

המטרה שלי

תני לי להגביר את המסר שלך בזמן שאת מתמקדת בגאונות שלך

צילום תדמית אישה בחליפה בלבן מסתכלת למצלמה

Get to know me better

אני מאמינה שסטיילינג הוא יותר מסתם לבוש – זוהי צורה עוצמתית של ביטוי עצמי. אני מומחית באפיון מותג ומאמינה שכל מסע מיתוג מוצלח מתחיל באדם שהוא מייצג, ומביא לחיים את האישיות הייחודית שלו באמצעות לבוש.

המשפט שמלווה אותי לאורך כל הדרך ב8 שנים האחרונות בתחום הוא "סטיילינג הוא הדרך לומר מי את מבלי הצורך לדבר". התשוקה שלי היא לעזור לנשים לגלות את האני האמיתי שלהן ולהפגין את האותנטיות שלהן באמצעות אומנות הסטיילינג. זה בא לידי ביטוי בכך שאני מוציאה את האינדיבידואליות של כל אישה שעוברת מסע איתי.

אני נהנית לראות אישה שמסיימת את תהליך המיתוג בסיפוק ובתחושת הצלחה וביטחון לצאת לדרך החדשה שלה. ראיתי אינספור נשים מכל התחומים שחוו צמיחה ולמידה בכל תהליך הסטיילינג התדמיתי שמגיעות ללא חשש אל מול הלקוחות שלהן ברגע שבנו את העסק על יסודות נכונים, יציבים ומדויקים.

העבודה כסטייליסטית תדמיתית, סטייליסטית דיגיטלית ומלווה סטייליסטיות חדשות ממלאת אותי ואני אוהבת לקום כל בוקר לאתגרים חדשים ולקוחות שכל אחת היא עולם ומלואו ולעזור לה להעצים את הקריירה שלה כדי שתרגיש שלמה וייחודית בצורה שלה.