ייעוץ סטיילינג אישי דיגיטלי לנשים עסוקות!

שילמד אותך להתלבש כמו שתמיד חלמת בהתאם לגוף שלך ולעזור לך להוציא את הייחודיות שלך בביטחון!

את מרגישה שהלבוש שלך כבר לא מייצג את האישה ובעלת העסק שאת היום?

הבקרים שלך עמוסים ואין לך זמן להתחיל לחפש מה ללבוש ואת שולפת את מה שיש לך בארון באותו רגע מול העיניים ושניה לפני שאת יוצאת מהבית את מציצה במראה ולא אוהבת את מה שאת רואה.

מה שאת לובשת תמיד ניראה לך אותו הדבר, למרות שהארון שלך מפוצץ בבגדים שכבר לא מדברים אלייך ומוציאים לך את החשק להתלבש.

ועד שאת כבר מחליטה שהיום את משקיעה בלוק שלך, את פותחת את הארון והכל קטן עלייך, צמוד, לא מספיק נשי, או ייצוגי ובכלל לא מדבר אותך.

את מסתכלת כל הזמן בפינטרסט ובאינסטגרם ורואה בנות שמתלבשות וואוו (!!) ואומרת לעצמך שזה בטח כי הן רזות, עשירות או מהתחום ולך זה לא יכול לקרות 

אני מזמינה אותך לStyle Me Up ייעוץ סטיילינג אישי דיגיטלי לנשים עסוקות

שילמד להתלבש כמו שתמיד חלמת בהתאם לגוף שלך ולעזור לך להוציא את הייחודיות שלך בביטחון!

אני מזמינה אותך לStyle Me Up

ייעוץ סטיילינג אישי דיגיטלי לנשים עסוקות

שתלמד אותך להוציא את הפוטנציאל מהגוף שלך היום!

בניתי את התוכנית הזאת בדיוק לנשים עסוקות כמוך!  

אמהות, קרייריסטיות ובגדול כל מי שהלו״ז העמוס שלהן לא משאיר להן זמן להשקיע בעצמן, בלבוש ובניראות הייצוגית שלהן, כמו שהן באמת חולמות.

אז אם גם לך אין את הזמן או החשק לתהליך ארוך ומייגע, ואת צריכה שמישהי תלמד אותך אחת ולתמיד ובמינימום זמן
איך לגלות את הפוטנציאל של הגוף שלך ולהיראות כמו שתמיד חלמת ולעשות את זה נכון מההתחלה ועד הסוף

אני מזמינה אותך להצטרף אליי ל Style Me Up ייעוץ סטיילינג אישי דיגיטלי

אחת על אחת איתי שבה אני אלמד אותך את כל הכלים, הידע ואתן לך השראה שתעזור לך
להכיר את הגוף שלך הכי טוב שיש ולהשתמש בו כדי להוציא את הייחודיות שלך בביטחון
והכי חשוב, להרגיש טוב עם איך שאת נראית!

תהליך הייעוץ האישי מדויק לך אם:

כל אלו הם הסימנים בשבילך להתחיל להשקיע בעצמך ולהכיר את הפוטנציאל שהגוף שלך יכול להוציא 

אבל אל דאגה 

לאחר התהליך איתי כל הבעיות האלו יפתרו ממש בקלות ואת תקבלי ממני את כל הכלים והליווי הפרטני כדי להתלבש ולהעצים את הייחודיות שלך בביטחון!

בא לך לשמוע עוד?? תשאירי לי כאן פרטים ונקבע שיחת התאמה 🙂

בתוכנית הליווי את תקבלי:

אבחון צבע

צבע יכול להאיר אותך או לכבות אותך ולכן, מאוד חשוב לדעת מה הצבעים המדויקים שמתאימים לתת גוון שלך. בתהליך איתי את תקבלי אבחון צבעים מדויק כדי שתוכלי לדעת אחת ולתמיד איזה צבעים ללבוש שיחמיאו לך.

אבחון מבנה גוף

לכל אחת יש גוף מיוחד משלה ולכן חשוב לדעת מה החוזקות והחולשות שלו וללבוש את מה שיחמיא ספציפית אלייך, שתרגישי בו טוב, נוח ולא פחות חשוב, מלאה בסטייל!

פענוח סגנון לבוש

כמה פעמים שאלת את עצמך מה הסגנון שלך, מה הפריטים האלו שאת אוהבת, או שאת חולמת להתלבש בסגנון מסוים ולא יודעת איך, בדיוק בשביל זה אנחנו נעשה פיענוח סגנון לבוש שיאתר את הסגנון שיתאים לסטטוס האישי והקרייריסטי שלך ונעלה שלב עם חיבור למטרות שלך.

בניית מלתחת קפסולה

בנוסף לכל הידע הפרקטי שאת מקבלת בתהליך אני גם עושה בשבילך סיבוב אונליין ומעלה לך קישורים לחיצים עם פריטים שיחמיאו לך לפי תוצאות התהליך שלנו ובונה לך 20 קומבינציות לבוש עם הפריטים האלו, ככה שכל מה שנשאר לך לעשות זה לראות מה חסר לך, לרכוש ולהתחיל להתלבש כמו שתמיד חלמת.

ליווי אישי

התוכנית הזו היא אחת על אחת איתי וכל התהליך הוא מדויק לצרכים ולנתונים שלך ונבנה במיוחד בשבילך. כל אחת מקבלת תהליך שונה עם שקלול הנתונים שלה שאנחנו עוברות בתהליך וכמובן, בהתחשבות מלאה במטרות והצרכים שלך.

איך זה עובד?

שיחת היכרות

פגישת זום – בה אשאל אותך שאלות ואת תספרי לי על עצמך ולמה את צריכה את style me up עם אילו אתגרים את מתמודדת, מה הציפיות שלך ומה המטרה הכי חשובה שלך.

1

2

שליחת שאלון ניתוח

אני שולחת לך את שאלון האבחון שבניתי במיוחד לתהליך הזה שממנו אני מקבלת את כל הנתונים שאני צריכה כדי להתחיל לבנות לך את התוכנית האישית. בשאלון הזה אני מבינה מה מבנה הגוף שלך, מה הצבעים שיתאימו לך ומה אורח החיים שלך כדי להתאים את כל הסטייל אלייך במדויק.

בניית חוברת אישית משלך

הקסם מתחיל לקרות! זה השלב שבו אני משקללת את כל הנתונים ובהמשך לשיחת ההיכרות שלנו אני בונה לך חוברת מיתוג אישית (תוך 14 ימי עסקים) שבה אני שמה את כל המידע והכלים שמותאמים אישית אלייך ותישאר אצלך לכל החיים וככה תוכלי לפתוח אותה בכל עת.

3

4

מפגש סיכום

ביום ה15 אחרי שתישלח אלייך החוברת אנחנו קובעות פגישת זום שבה אנחנו נעבור על החוברת ותקבלי ממני הסבר מפורט על כל התהליך ואת תקבלי מענה על כל השאלות שיש לך ואת רוצה לחדד.

בנוסף, יש לך 14 ימים של ליווי בוואטסאפ למענה שאלות שבטוח יעלו לך.

איך זה עובד?

1

שיחת היכרות

פגישת זום – בה אשאל אותך שאלות ואת תספרי לי על עצמך ולמה את צריכה את style me up עם אילו אתגרים את מתמודדת, מה הציפיות שלך ומה המטרה הכי חשובה שלך?

2

שליחת שאלון ניתוח

אני שולחת לך את שאלון האבחון שבניתי במיוחד לתהליך הזה שממנו אני מקבלת את כל הנתונים שאני צריכה כדי להתחיל לבנות לך את התוכנית האישית. בשאלון הזה אני מבינה מה מבנה הגוף שלך, מה הצבעים שיתאימו לך ומה אורח החיים שלך כדי להתאים את כל הסטייל אלייך במדויק.

3

בניית חוברת מיתוג אישית

הקסם מתחיל לקרות! זה השלב שבו אני משקללת את כל הנתונים ובהמשך לשיחת ההיכרות שלנו אני בונה לך חוברת מיתוג אישית שבה אני שמה את כל המידע והכלים שמותאמים אישית אלייך ותישאר אצלך לכל החיים וככה תוכלי לפתוח אותה בכל עת.

4

שיחת סיכום

אחרי שתישלח אלייך החוברת אנחנו קובעות פגישת זום שבה אנחנו נעבור על החוברת ותקבלי ממני הסבר מפורט על כל התהליך ואת תקבלי מענה על כל השאלות שיש לך ואת רוצה לחדד.

הנה כמה מהלקוחות המהממות שעברו איתי תהליך ❤️

עם מה את יוצאת בסוף התהליך?

מה יקרה לך אחרי התהליך איתי?

תחסכי זמן וכסף

הבקרים שלך יהיו הרבה יותר רגועים! את לא תעמדי יותר שעות מול הארון ולא תדעי מה ללבוש היום. לא תסתובבי ותפני זמן במיוחד לשופינג ובסוף תצאי עם כלום ושום דבר או להיפך, המון דברים שאת לא באמת צריכה וסתם יושבים לך בארון.

תכירי את הגוף שלך

אחת ולתמיד תלמדי את הגוף שלך על כל צורותיו, גווניו ואישיותו. ותדעי איך להתלבש באופן שהכי יחמיא לך בדיוק לפי הצרכים שלך, לעסק שלך ולמטרות שלך.

סגנון לבוש ברור

סגנון הלבוש שלך ישרת את הסטטוס האישי והקרייריסטי שלך. את תתחברי לאישה שאת היום ותלמדי איך להתלבש בצורה כזו שתחמיא לך ותיתן לך תחושת סיפוק אדירה כשאת מסתכלת במראה.

תתחילי להתאהב

תתחילי להתאהב בעצמך מחדש וממה שאת רואה במראה ובעצם כל רעיון הלבוש יהפוך ממטלה לתחביב קליל ומעצים שישפיע ישירות על החיים האישיים והקרייריסטים שלך כאחד!

שאלות שאולי יעניינו אותך..

מהרגע שקבענו את פגישת ההיכרות הראשונה ועד הפגישה השניה הזמן שאני עושה את הקסם שלי לוקח עד 14 ימי עסקים.
חשוב להגיד שההשקעה שלך בשאלון היא מאוד קריטית כי משם אני שואבת את כל הנתונים שלך. לכן, חשוב שתפני לך חצי שעה לעצמך כדי למלא אותו עם כל הרצינות שבדבר כדי שנוכל להתקדם בתהליך.
מעבר לזה הזמן שלך חשוב לי ולכן אנחנו נקבע שתי פגישות (אחת בהתחלה להיכרות ואחת בסוף לסיכום) שכל אחת מהן בין שעה וחצי לשעתיים.
מבטיחה שאת תצאי עם המון השראה ומוטיבציה להתחיל להתלבש ולהשקיע בעצמך בדיוק במקומות הנכונים 🙂

כל התהליך כולו אורך 21 ימי עסקים בהשקעה של 5 שעות מצידך בלבד! 🙂

בוודאי! אחרי 8 שנים בתחום ועשרות לקוחות מכל הסוגים שעברתי איתן תהליך, בניתי במיוחד את התהליך הזה אונליין והעתקתי את התהליך הפרונטלי יחד עם השיטה המוכחת שלי לאונליין עם כל הידע, הכלים וההשראה שאני יודעת שאת צריכה.
לנשים עסוקות כמוך זה הפיתרון המושלם כי אני עושה בשבילך את כל עבודת החקר ומגישה לך אותו על מגש של כסף כדי שתוכלי לחסוך הרבה זמן יקר מהלו״ז העמוס שלך ותתחילי להתלבש כמו שתמיד חלמת!

ברור! בדיוק בשביל זה בניתי את התוכנית בצורה כזו שאם יש לך את המגבלות שלך יש לך את כל המקום להגיד אותם ולהרגיש בנוח ואני מתאימה את עצמי אלייך בתהליך אישי אינדיבידואלי משלך.
גם בשאלון וגם בשיחת ההיכרות יש לך מקום חופשי להגיד את אותן מגבלות שחשובים לך ואני מתחשבת בזה לאורך כל התהליך שלנו ביחד.

לא בטוח, חלק מהתהליך זה לפתח את היצירתיות ולהבין שאולי יש דברים שלא חשבת עליהם בדרך וכן, גם להעיף דברים שיושבים לך בארון ותופסים מקום ואבק. חשוב להגיד שאני מתחילה במלתחת קפסולה שהיא זו שתהיה לך רלוונטית עוד המון שנים קדימה ותחסוך לך יםםם של כסף וזמן מול ארון הבגדים שלך.

הרעיון הוא בסופו של דבר לצמצם את הכמויות שלא מנוצלות בארון ולדייק את הלבוש שלך עם איכות בלתי מתפשרת שתהיה לך מדויקת אם זה בסגנון הלבוש וגם בפריטי הלבוש עצמם.

בסוף התהליך את תצאי עם הDNA שלך! את מקבלת חוברת קרוב ל120 עמודים שהיא כל כולה את!

את תצליחי להבין איזה גזרות בדיוק את צריכה ללבוש, אילו צבעים מתאימים לנתונים הטבעיים שלך ויחמיאו לך, מה סגנון הלבוש שלך ואיך לחבר את הכל למלתחת קפסולה מדויקת עבורך עם קישורים ישירים לחנויות במה שאת צריכה להשלים בארון שלך. וכמובן, תקבלי ממני את מקבץ הלוקים שאני בונה במיוחד בשבילך עם פריטים שמצאתי לך אונליין ככה שכל מה שנשאר לך לעשות זה לפתוח את החוברת שלך לקבל השראה ולהתלבש לעוד יום מוצלח.

כל הרעיון הוא בסופו של דבר שאני מבינה את הלו״ז העמוס שלך ובניתי את התהליך הזה כדי שיהיה לך את הכי קל ונוח שאפשר לאישה עסוקה כמוך.

קודם כל זה לא משהו שקיים בארץ!

חלק מהדברים שאני עוברת איתך באבחון אלו דברים שלמדתי בהתמחויות בחו״ל כדי לתת לך את השירות המקיף ביותר והמדויק ביותר עבורך.

ועצם התהליך והבניה שלו מובנה ספציפית לנשים עסוקות שמג׳נגלות בין העבודה, הקריירה, העסק, הילדים והבית ואין להן הרבה זמן חופשי אבל מאוד חשוב להן להשקיע בעצמי ובתדמית האישית שלהן ולכן התוכנית הזו בנויה בצורה כזו שההשקעה שלך מבוססת על רוב העבודה מאחוריי הקלעים שלי כדי לא להעמיס על הלו״ז שלך אבל כן לתת לך תוצאות טובות נכונות ומדויקות בשבילך.

בסופו של דבר, אני עושה את כל העבודה הקשה בשבילך עם אבחון מדויק בדיגיטלי שבניתי אחרי עבודה קשה ופיילוטים שעברתי עם לקוחות שנתנו פידבק ועזרו לי לשפר את השירות למדויק עבורך!

צילומי תדמית סטייליסטית ליד מתלה בגדים

היי, אני לינוי ברנס סטייליסטית אישית ודיגיטלית

אני מאמינה שסטיילינג הוא יותר מסתם לבוש – זוהי צורה עוצמתית של ביטוי עצמי. אני מומחית באפיון מותג ומאמינה שכל מסע מיתוג מוצלח מתחיל באדם שהוא מייצג, ומביא לחיים את האישיות הייחודית שלו באמצעות לבוש.

המשפט שמלווה אותי לאורך כל הדרך ב8 שנים האחרונות בתחום הוא: "סטיילינג הוא הדרך לומר מי את מבלי הצורך לדבר". התשוקה שלי היא לעזור לנשים לגלות את האני האמיתי שלהן ולהפגין את האותנטיות שלהן באמצעות אומנות הסטיילינג. זה בא לידי ביטוי בכך שאני מוציאה את האינדיבידואליות של כל אישה שעוברת מסע איתי.

אני נהנית לראות אישה שמסיימת את תהליך המיתוג בסיפוק ובתחושת הצלחה וביטחון לצאת לדרך החדשה שלה. ראיתי אינספור נשים מכל התחומים שחוו צמיחה ולמידה בכל תהליך הסטיילינג התדמיתי שמגיעות ללא חשש אל מול הלקוחות שלהן ברגע שבנו את העסק על יסודות נכונים, יציבים ומדויקים.

העבודה כסטייליסטית תדמיתית, סטייליסטית דיגיטלית ומלווה סטייליסטיות חדשות ממלאת אותי ואני אוהבת לקום כל בוקר לאתגרים חדשים ולקוחות שכל אחת היא עולם ומלואו ולעזור לה להעצים את האישיות והקריירה שלה כדי שתרגיש שלמה וייחודית בצורה שלה.

אבל עזבי אותי 😉 הנה כמה מהלקוחות המהממות שעברו איתי תהליך ❤️

וכמה כל הטוב הזה עולה?

Style Me Up

תוכנית סטיילינג אישית דיגיטלית לנשים עסוקות
2700
  • פגישת היכרות באורך שעה
  • תהליך אבחון עם שאלון ייחודי ומדויק
  • בניית חוברת מותג אישית (תוך 14 ימי עסקים)
  • פגישת הסבר לשאלות ופידבקים באורך שעתיים
  • ליווי של 14 ימים בוואטסאפ למענה על שאלות שבטוח יעלו לך

כדי לקבוע שיחת התאמה תשאירי לי פרטים כאן למטה ואחזור אלייך בהקדם